Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Ружичанський ліцей оголошує
набір дітей до 1 класу 2024-2025 н.р.

Для зарахування у наш заклад потрібно подати:
- копію свідоцтва про народження дитини
- медичну довідку форма 086-1/0 (перед початком навчального року)
- заяву

1 травня о 16:28 | Лозінська Н. Г. | no comments

До уваги здобувачів освіти та їх батьків! З 06.02, у зв'язку із стрімким зростанням захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, освітній процес в закладі здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання!

6 лютого о 14:41 | Юрковський П. В. | no comments

До уваги здобувачів освіти та їх батьків. Нагадуємо, що зимові канікули триватимуть з 23 грудня по 7 січня! Бажаємо всім мирних та спокійних свят.

28 грудня 2023 о 12:02 | Юрковський П. В. | no comments

Участь у ІІ етапі шкільних ігор серед учнів закладів загальної освіти 2023 - 2024н.р. (Розсошанської ОТГ) з настільного тенісу на базі Скаржинецького ліцею.
Вітаємо наших переможців:
І місце - Хитряк Назар, 6 клас
І місце - Янюк Владислава, 6 клас
ІІ місце - Дмітров Даніїл, 6 клас
ІІІ місце - Ковальчук Максим, 8 клас
ІІІ місце - Сумневич Каріна, 11 клас
Участь у ІІ етапі шкільних ігор серед учнів закладів загальної освіти 2023 - 2024н.р. (Розсошанської ОТГ) з Cool Games на базі Скаржинецького ліцею.
II місце - наша команда
Учасники команди: Дмітров Д., Жовтобрюх Н., Медвідь Я., Бас М., Калашнікова А., Шрубковська А., Тимчук Є., Гаджук А. Вчитель: Ярмоленко В.В.

28 грудня 2023 о 11:38 | Юрковський П. В. | no comments

ПАМʼЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМОʼʼ.
Голодомор 1932–1933 років: злочин, який неможливо забути
Цього року ми вдруге вшановуємо жертв Голодомору в умовах повномасштабної російської агресії.
Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв. Згадувати – насамперед означає осмислювати.

28 грудня 2023 о 11:32 | Юрковський П. В. | no comments

Щороку із 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Булін – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки з метою заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини

28 грудня 2023 о 11:03 | Юрковський П. В. | no comments

21 листопада, особливий день для українців – День гідності та свободи. Дата, що символізує дві доленосні революції, які відбулися у нашій країні у 2004 та 2013 роках.
Це не лише час вшанування тих, хто стояв на захисті наших прав і свобод, демократичних цінностей та національних інтересів. Це час пам'яті про той дух, який об'єднав нас в складні моменти, про європейський вибір, який зробила наша країна.
Нехай цей день буде для нас нагадуванням про те, як важливо боротися за те, у що віримо. Спільно, з гідністю та любов'ю до нашої неньки-України.
З Днем гідності та свободи!

22 листопада 2023 о 15:32 | Юрковський П. В. | no comments

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а здоров’я безкінечним. Та насправді це не так, мить і яскраві фарби життя змінюються сумними відтінками біди. А щоб цього не сталося, потрібні вміння і знання як діяти в тій, чи іншій ситуації. Тому традиційно в нашому навчальному закладі проводяться Тижні Безпеки.

16 листопада 2023 о 15:03 | Юрковський П. В. | no comments

Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми.
Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.
25-го жовтня учні 6 класу взяли участь в інтелектуальній грі-конкурсі «Солов'їне шоу», яке провела вчителька української мови ліцею Степанова А.В..

26 жовтня 2023 о 15:59 | Юрковський П. В. | no comments

V МІЖНАРОДНИЙ УРОК ДОБРОТИ
4 жовтня відзначають Всесвітній день захисту тварин. Це свято допомагає об’єднати зусилля всіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

24 жовтня 2023 о 14:02 | Юрковський П. В. | no comments

Розсошанська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Ружичанський ліцей Розсошанської сільської ради"

13 червня 2023 о 17:30 | Лозінська Н. Г. | no comments

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ